فاطمه شاکری

موسس سایت

درباره مدرس:

فاطمه شاکری مدرس و محقق در زمینه مطالعه ی موثر تند خوانی  ، مهارت های یادگیری ، تقویت حافظه و تمرکز با سابقه ۳ ساله در این حرفه توانسته به بیش از ۲۰۰۰ نفر را آموزش دهد .

آدرس ایمیل

info@fatemehshakeri.com

صفحه اینستاگرام

fatemee_shakerii

شماره تماس

۰۹۲۱۲۷۵۸۵۶۷

تلگرام

fatemehshkr95@

آدرس

تهران

کمی راجب من

من از زمانی که جرقه­ ی تدریس توی ذهنم خورد شروع می کنم.

من آدمی بودم که همیشه اهل مطالعه و یادگیری بودم ولی با همه­ ی این ها هیچ وقت بازدهی خوبی نداشتم و توی دوران دبیرستان و کارشناسی خیلی از این اتفاق آسیب دیدم.

خب این طبیعیه که دائماً احساس می­کردم حتما مغز و حافظم یه مشکلی داره و برای خوندن مطالب درسی ساعت ها زمان می گذاشتم و وسواس های مطالعاتیم داشت دیوونم می کرد. تا تو سال ۹۶ که می­ خواستم برای کنکور ارشدم بخونم با تندخوانی آشنا شدم و به کل باورهام درمورد خودم و مطالعم تغییر کرد.

از اونجایی که خودم پشتیبان دوره­ های استادم شدم، شاهد یادگیری وتحول در سیستم مطالعه­  هزاران نفر بودم. عذاب کشیدن من توی تمامی این سال­ ها باعث شد تا به این فکر کنم که چرا خودم تدریس رو شروع نکنم؟ خیلیا مثل گذشته ی من با مشکلات مطالعاتی زیادی مواجهن، چرا نیام با آموزش این مهارت کمکشون کنم؟ و این جرقه­ ای بود که باعث شد بعد از گذروندن دوره ی حرفه ای تربیت مدرس تندخوانی وارد این فضای کاری بشم و تا الان بیش از ۲۰۰۰ نفر رو آموزش دادم. رسالت من اینه که به مردم کشورم کمک کنم تا لذت مطالعه ی واقعی رو بچشن و کتاب بشه از مهم ترین دارایی های زندگیشون.

 
 

دوره های ارائه شده توسط این مدرس

۹۵%
تخفیف

دوره کلک ذهن

۳.۰۰ ۱ رای
۱۸,۰۰۰ تومان
۶۲
۱۸,۰۰۰ تومان
۱۰۰%
تخفیف
۱۷۹
۱۹۰۰۰۰–رایگان!

دوره جامع تندخوانی و تقویت حافظه

بدون امتیاز ۰ رای
۷۹۰,۰۰۰ تومان
۲۰۸
۷۹۰,۰۰۰ تومان